Klima Teknik Servisi

Klimalarınızın istediğiniz şekilde evinizi soğutması veya ısıtması için gerekli olan tüm klima teknik servisi hizmet başlıklarını eksiksiz olarak kapınıza getiren İstanbul Klima Teknik Servisimizin hizmeti ile daha iyi çalışan klimalara sahip olabilirsiniz.

Özellikle sıcak havalarda yoğun kullanım nedeni ile istediğiniz performansı vermemeye başlayan klimalarınız için almanız gereken klima teknik servisi klima bakımı hizmetini en kaliteli şekilde size sunan klima teknik servisimizin hizmeti sayesinde klimalarınız ilk günkü gibi verimli olarak çalışmaya devam eder.

Klima Teknik Servisinin hizmet başlıkları içerisinde olan klima montajı, klima bakımı ve klima tamiri hizmetleri ile ilgili olarak aşağıda önemli bilgiler verilmektedir.

Klima Montajı

  • Klima montajı öncesinde iç ünite için doğru konumlandırmanın belirlenmesi performans için önemlidir.
  • Klima montajında iç ünitenin yanlış konumlandırılmasından kaynaklı olarak sağlığınız olumsuz etkilenebilir.
  • Klima dış ünitesi doğru konumlandırılmazsa klimanız uzun ömürlü olamaz.
  • Klima dış ünitesinin yeri belirlenirken hava şartlarından en az şekilde etkileneceği bir konumlandırma yapılmalıdır.

Klima Bakımı

  • Klima bakımınızın uzman bir klima teknik servisi tarafından yılda en az iki defa yapılması gerekmektedir.
  • Klima bakımınızını profesyonel bir şekilde doğru İstanbul Klima Teknik Servisine yaptırmadığınız takdirde klimanızın verimi ve performansı düşer.
  • Klima bakımı yapılmamış cihazlar çabuk arızalanır.

İstanbul Klima Teknik Servisi

İstanbul Klima Teknik Servisimiz klimanızın ihtiyacı olan tüm hizmetleri eksiksiz olarak size sunmaktadır. Klimalarınızın filtre temizliğinden soğutucu gaz değişimine, derin teknik incelemesinden gerekli olan tüm bakım, onarım, tamir hizmetlerine kadar her ihtiyacını karşılayan İstanbul Klima Teknik Servisine çağrı merkezi ulaşabilirsiniz.

Haftanın her günü 24 saat çalışmalarına devam eden İstanbul Klima Teknik Servisimizin kendini sürekli olarak yenileyen ve geliştiren teknik servis ekibinden hizmet aldığınız takdirde klimalarınız daha iyi şekilde çalışır.